ONIX DAC25A

Zewnętrzny przetwornik DAC ONIX DAC25A jest imponującym produktem w swojej klasie i będzie Twoim wiernym towarzyszem w świecie cyfrowej muzyki. DAC25A wyposażony jest we wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, co czyni go jeszcze łatwiejszym w obsłudze. Producent słusznie nazywa ONIX DAC25A swoją dumą.

Konwersją plików muzycznych do postaci analogowej zajmie się znakomity przetwornik cyfrowo-analogowy Burr Brown 1792, który udowodnił swoją wartość w środowiskach Hi-Fi i High End. Bez wątpienia wszystkie pozostałe komponenty DAC25A zostały poddane najbardziej rygorystycznemu doborowi i testom.

ONIX DAC25A.

Elementy sterujące znajdują się na atrakcyjnym panelu przednim z czarnego szkła, z dużym pokrętłem do regulacji głośności słuchawek i trzema złotymi przyciskami pośrodku. Jeden z nich (Power) włącza i wyłącza urządzenie, przyciskiem Select wybieramy wejście, a przyciskiem SRC częstotliwość próbkowania. Tutaj znajduje się również wyjście słuchawkowe.

Na tylnym panelu znajdują się liczne złącza dla przetwornika DAC25A: optyczne wejście cyfrowe (S-PDIF), koaksjalne wejście RCA oraz wejście USB do podłączenia do komputera. Dodatkowo wyjścia audio są liniowe RCA i zbalansowane XLR. Na uwagę zasługuje zastosowanie najwyższej jakości złącz.

ONIX DAC25A