Na targach w Monachium firma Pathos Acoustics zaprezentowała trzy nowe produkty wykorzystujące opatentowany system INPOL (Inseguitore Pompa Lineare), który odniósł wielki sukces i zdobył wiele nagród. Urządzenia INPOL mają charakterystyczną osobowość brzmieniową, możliwą do uzyskania tylko dzięki specjalnym układom scalonym urządzenia. Obwód jest w pełni zbalansowany i pracuje w klasie A, wykorzystując pojedynczy tranzystor w konfiguracji o wysokim wzmocnieniu prądowym i napięciowym.

Pierwszym nowym produktem jest urządzenie INPOL EAR. Reprezentuje zintegrowany wzmacniacz słuchawkowy pracujący w czystej klasie A z w pełni zbalansowanym podwójnym układem INPOL najnowszej generacji. Słuchanie słuchawek za pośrednictwem tego wzmacniacza oznacza wyruszenie w podróż w poszukiwaniu pełni dźwięku dostarczanego przez INPOL, który zapewnia wysokiej klasy brzmienie i mocny charakter dzięki dwóm wyjściom zbalansowanym (10 W, 16 omów) i jednemu wyjściu RCA (6 W, 16 omów).

Drugim nowym produktem jest INPOL HERITAGE, w pełni zbalansowany wzmacniacz zintegrowany pracujący w klasie A, w którym zastosowano najnowszą wersję układu Double Inpol. Moc 80 W umożliwia wysterowanie dowolnego typu głośnika o impedancji od 4 do 8 omów i stworzenie niesamowitej, poruszającej sceny dźwiękowej.

Ten sam mikroprocesor, który cyfrowo ustawia prąd biasu lub wzmocnienie, odpowiada za regulację głośności, zapewniając wydajność samego wzmacniacza i jego zdolność do efektywnego wysterowania głośników. Dzięki opcji HiDac EVO (opcja) miłośnicy muzyki mogą sterować urządzeniem za pomocą smartfona lub tabletu. Wzmacniacz, wykonany ręcznie we Włoszech, jest produkowany przez audiofilów dla audiofilów.

Trzecim nowym produktem jest INPOL REMIX MKII, w pełni zbalansowany wzmacniacz zintegrowany pracujący w klasie A, wykorzystujący najnowszą wersję układu Double Inpol. Ten sam mikroprocesor cyfrowo ustawia prąd biasu lub wzmocnienie i steruje głośnością, zapewniając w ten sposób wydajność samego wzmacniacza i jego zdolność do efektywnego wysterowania głośników. Jest on również wyposażony w opcję HiDac EVO.

Elegancki wygląd odziedziczył po starszym modelu ClassicRemix, natomiast kompaktowe rozmiary sprawiają, że produkt ten jest wyjątkowy w swojej klasie. Środek obudowy jest starannie wykończony, a radiatory boczne mają kształt logo producenta i służą do podkreślenia starannie chronionych lamp umieszczonych w środku obudowy. NPOL REMIX MKII jest dostępny w różnych kolorach i wykończeniach korpusu.