To, co widzieliśmy najbardziej na CES 2020 to nowe bezprzewodowe słuchawki pełnowymiarowe z aktywną redukcją szumów, a także słuchawki True Wireless, które coraz częściej posiadają aktywną redukcję szumów. Kto w tym roku będzie konkurował z super popularnymi słuchawkami Sony WH-1000XM3 i Apple AirPods Pro?

Shure Aonic 50 pełnowymiarowe słuchawki z redukcją szumów. Do sterowania słuchawkami została stworzona dedykowana aplikacja na smartfony. Czas pracy na baterii wynosi 20 godzin. Przewidywana cena $399.

Consumer Electronics Show 2020: pierwsze bezprzewodowe słuchawki Shure

Klipsch HP1, pełnowymiarowy model słuchawek z redukcją szumów, trafi do sprzedaży dopiero jesienią 2020 roku i będzie kosztował 399 dolarów. Firma obiecuje aktywną redukcję szumów na poziomie 40 decybeli, do 30 godzin pracy na baterii, wsparcie dla kodeków SBC, aptX HD i AAC oraz składaną konstrukcję.

Linia w pełni bezprzewodowych słuchawek Klipsch powiększy się o 3 modele. Flagowy model Klipsch T10 pozycjonowany jest jako najmniejsze dostępne obecnie słuchawki True Wireless. Inne funkcje obejmują aktywną redukcję szumów i sterowanie gestami.

CES 2020: gama nowych bezprzewodowych słuchawek od Klipsch we współpracy z McLarenem

Słuchawki Jabra Elite Active 75t to sportowe TWS z odpornością na kurz i pot IP57. Mają imponujący czas pracy na baterii wynoszący 7,5 godziny na jednym ładowaniu, a z etui nawet 28 godzin.

CES 2020: Nowości od Jabra

Sennheiser przywiózł na targi CES dwie pary przyjaznych dla budżetu słuchawek bezprzewodowych z ANC: HD 450BT i HD 350BT. Funkcje obejmują obsługę Bluetooth 5.0 z kodekami AAC, aptX i aptX Low Latency, a także 30 godzin pracy na baterii i ładowanie przez USB-C. Model HD 450BT będzie dostępny w kolorze czarnym i białym i będzie kosztował około 179 euro, natomiast HD 350BT kosztuje 99 euro.

CES 2020: Sennheiser zaprezentował bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów HD 450BT i HD 350BT

Na targach CES 2020 Harman Kardon zaprezentował swoją nową serię słuchawek Fly. Zestaw Harman/Kardon Fly TWS będzie kosztował około 150 dolarów i będzie wyposażony w dotykowe elementy sterujące oraz czujniki zbliżeniowe. Są one również odporne na pot i wilgoć i będą działać przez 5 godzin na jednym ładowaniu + kolejne 15 godzin użytkowania z etui.

Najbardziej premium modelem w gamie będzie kosztujący 250 dolarów Harman Kardon Fly ANC z aktywną redukcją szumów. Model ten będzie wyposażony w 40-milimetrowe przetworniki, aluminiowe muszle i skórzany pałąk. Bateria o pojemności 700 mAh ładuje się w mniej niż 2 godziny i wystarcza na 20 godzin słuchania z włączonym systemem ANC lub 30 godzin bez niego.

CES 2020: Harman/Kardon wypuszcza pierwsze słuchawki od 6 lat

Szczególne wyróżnienie dla słuchawek przewodzących kości od Aftershokz

Aftershokz produkuje jedne z najlepszych słuchawek do uprawiania sportu, odtwarzacz słuchawkowy Xtrainerz zdobył nagrodę CES 2020 Innovation Award, a najnowszy model Aeropex zdołał zebrać szereg nagród, w tym 2019 Dr. Head Award za "Unikalną technologię w słuchawkach". Aftershokz przywiózł na CES 2020 dwie wersje Aeropexa.

CES 2020: Nowe wersje Aftershokz Aeropex - Mini i Assist