Przedstawiamy wyjątkowe statywy słuchawkowe Sieveking Omega. Wprowadzone na rynek w Monachium w 2009 roku, spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem na całym świecie. Mamy przyjemność zaprezentować cztery warianty Sieveking Omega w czterech różnych gatunkach drewna: klon, wiśnia, orzech i egzotyczny zebrano. Omega jest wykonana w Niemczech z litego kawałka drewna i lakierowana, posiada nawet certyfikat do stosowania w zabawkach dla dzieci. Podstawki dostarczane są zapakowane w niepomalowane pokrowce flanelowe.

Wzór Omegi jest opatentowany i chroniony przez prawodawstwo UE. Stojaki te są idealne dla poważnych słuchaczy, którzy nie chcą, aby ich słuchawki leżały gdzieś w kącie.

Konstrukcja słuchawek Omega zapewnia równomierny nacisk na poduszki uszne, co przedłuża ich żywotność, pomagając im zachować swój kształt tak długo, jak to możliwe. Omega jest wystarczająco duża, aby pomieścić duże słuchawki, takie jak Sennheiser HD800 lub modele Staxa z okrągłymi muszlami.

Należy pamiętać, że drewno jest żywym materiałem, który ciemnieje pod wpływem światła słonecznego. Z tego samego powodu Omega może reagować na zmiany wilgotności i temperatury, więc nie przejmuj się, jeśli po otrzymaniu podstawki wyda Ci się ona nieco sztywna. Jeśli geometria zmieni się nieznacznie, możesz łatwo wyprostować stojak ręcznie, więcej szczegółów znajdziesz w instrukcji.