W 2014 roku firma Beyerdynamic, jedna z najbardziej szanowanych i lubianych firm w branży audio, obchodzi 90. rocznicę powstania. Założona przez Eugena Beyera w 1924 roku w Berlinie firma produkuje słuchawki i mikrofony, które do dziś cieszą się ogromną popularnością wśród znanych muzyków, inżynierów nagrań i milionów audiofilów na całym świecie. Z okazji swojego jubileuszu firma przygotowała wspaniały prezent - specjalną wersję słuchawek T 90 Tesla - T 90 Jubilee. Unowocześniony model można łatwo odróżnić od klasycznych słuchawek otwartych beyerdynamic T 90 dzięki czarnemu wykończeniu soft-touch w połączeniu z chromowanymi otoczkami muszli i widelcami muszli z anodyzowanego aluminium. Ponadto do słuchawek beyerdynamic T 90 Jubilee dołączone jest eleganckie etui do przechowywania oraz dodatkowa płyta CD z audiofilskiej jakości nagraniami binauralnymi z wytwórni Chesky Records.

Model T 90 Jubilee jest limitowany do zaledwie tysiąca egzemplarzy, na których wygrawerowano na metalowej płytce numery seryjne od 001 do 1000. I już zadeklarowane limity dostaw do różnych krajów świata, zgodnie z którymi w Rosjispodziewanych jest 25 zestawów, które można zamówić tylko w Doctorhead, nie przegap szansy dotknięcia historii! Przypominamy, że główną cechą wszystkich słuchawek z technologią Tesla jest rekordowa wielkość strumienia magnetycznego w szczelinie cewki (1,2 Tesli w porównaniu z 0,65 w konwencjonalnych nowoczesnych słuchawkach). Podwójny headroom nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia bezprecedensowej dokładności dźwięku, którą można docenić dzięki nagraniom binauralnym i wskazówkom testowym skompilowanym przez prawdopodobnie najbardziej znanego inżyniera Hi-Fi w Nowym Jorku, Johna Chesky'ego.

Polecamy zapoznanie się z etapami rozwoju i 90-letnią historią beyerdynamic)))) na stronie internetowej firmy. Słuchawki beyerdynamic T 90 Jubilee można zamówić w przedsprzedaży w naszym sklepie.