TakeT H2+

Tradycyjnie uważa się, że ludzie używają swoich uszu tylko do odbierania dźwięków. "Jak inaczej mogłoby być?" - wielu zapyta. Twórca i główny programista TakeT, Pan Take, twierdzi, że wibracje dźwiękowe o wysokiej częstotliwości (od 20kHz) są odbierane przez skórę twarzy i kości twarzy. To właśnie ta śmiała idea stanowi podstawę technologii BPP. Słuchawki TakeT H2+ wyposażone są w dwa takie przetworniki. Technologia ta nie tylko sprawia, że obraz dźwiękowy jest bogatszy i bardziej zróżnicowany w zależności od instrumentu, ale również sprawia, że zmęczenie i nasycenie słuchu podczas długich sesji odsłuchowych jest znacznie mniejsze, co jest bardzo ważne.

Poprzednia wersja słuchawek TateT-H2 została wydana w 2006 roku i otrzymała zasłużoną owację na całym świecie. Szeroki zakres częstotliwości, w połączeniu ze szczegółowością i głębią obrazu dźwiękowego, sprawił, że TakeT-H2 był jednym z najlepszych dzieł inżynierii. Głośność dźwięku przestrzennego z TakeT-H2+ jest nieporównywalna. Nowy TakeT-H2+ jest godnym następcą tej tradycji. Te same przetworniki TAT, które napędzają H2s, reagują na zmiany dźwięku na poziomie molekularnym, niemal natychmiast. Ich membrana jest podobna do membran przetworników Hale'a, ale bez konieczności stosowania magnesów, dzięki zastosowaniu elementów piezoelektrycznych, co zmniejsza wagę całej konstrukcji i nie wymaga żadnego ekranowania.

TakeT H2+.

W zestawie znajduje się transformator Taket TR2 potrzebny do dostarczenia odpowiedniego napięcia oraz 2 pary poduszek usznych o różnych grubościach.